Kılıçaslan Mah. Sivas Caddesi

Palmiye Apt. No:84/B Melikgazi / KAYSERİ

0 352 235 66 67

0 533 237 36 48

Hizmetlerimiz

Doğalgaz Tesisatı: Doğalgaz tesisatı kokusuz ve renksiz olan gazın evlerimizde kullanabilmek için kurulan sistemin genel adıdır. Bu sistem ana arterlerde oluşturulan hat ile başlar odalarımızdaki peteklerde sona erer. Doğalgaz tesisatı denildiğinde aklımıza; kombi ve petekler gelmektedir. Doğalgazın kullanımı ucuz, rahat ve kolaydır. Evinizin içinde gaz kullanımı olduğundan uzman ekip ve şirketlerden yardım almanız hayati önem taşır. Bu sistemin oluşturulması için gereken işçilik, malzeme kalitesi, güvenlik önlemleri ve en önemlisi yaptığı işin arkasında durabilen bir firma lazım; işte o aradığınız firma Cenk Çelik Mühendislik.

Doğalgaz Tesisatı Döşeme: Doğalgaz tesisatı döşeme işi bir uzmanlık gerektirir, malzeme kalitesi bu uzmanlığın sadece yarısını kapsar diğer yarısı kaliteli işçiliktir. Doğalgaz tesisatı döşenirken yapılması gereken her şeyi yapıyor, alınması gereken bütün önlemleri sizin için alıyoruz. Günün 24 saati ve her mevsim kullanacağınız tesisatın öneminin farkındayız. Kendi Mühendisimizin hazırladığı projeyi bizim kalifiyeli ustalarımız en ince detayına varıncaya kadar düşünür size sıcak bir evde keyfini sürmek ve sıcak bir yuva kalır.

Doğalgaz Tesisatı Fiyatları: Her işin bir bedeli olduğu gibi doğalgaz tesisatının da bir bedeli var. Biz evinize, iş yerinize ya da dairelerinize ücretsiz geliyor, keşfediyoruz. Size teklif edeceğimiz fiyatlarımızda detay sunuyoruz. Kullandığımız boru, dirsek, kombi, işçilik, onay ve proje masraflarının her birini ayrı ayrı fiyatlandırıyor ve sizin beğeninize sunuyoruz. Teklif ettiğimiz marka, model malzeme ile işlerinizi bitiyoruz.

Doğalgaz bir dairede veya işyerinde bireysel olarak (kombi ile) kullanılabileceği gibi merkezi sistemle (kalorifer kazanı ile) bir apartman veya iş merkezinde de kullanılabilir…

Uzmanlar Avrupa da 4 kattan fazla olan yapılarda merkezi ısıtma sistemlerinin zorunlu olduğunu belirtmektedirler. Günümüzde devlet tarafından yapılan teşviklerle büyük inşaat firmaları yeni projelerinde kombi değil merkezi ısıtma sistemi kullanmaktadır. 

Merkezi ısıtma; kalorifer kazanı, brülör , otomatik kontrol, vana, pompa, doğalgaz sayacı gibi temel unsurlardan oluşan bir sistemdir. Kömürlü ya da fueloilli kalorifer kazanları ile ısıtılan apartmanların doğalgazlı merkezi sistemlere geçmeleri ekonomik, temiz ve kullanışlı olması bakımından avantajlıdır.

Ortak bir kalorifer kazanı kullanan daireler veya işyerleri, sıcak su sayacı gibi ek ölçme cihazları kullanarak gaz giderini tam olarak pay edebilirler. Kullandıkları enerji kadar ödeme yapabilirler.

Doğalgazın radyatörlerde termostatlı vana kullanılması ile son derece kontrollü olarak yakılabilmesi sonucunda hem konfor hem de büyük miktarda yakıt tasarrufu sağlar.

Cenk Çelik Mühendislik olarak firmamız bünyesinde merkezi sistem kazan, klima, ısı pompası yapım işleri hizmeti alanında uzman çalışanlarımızla verilmektedir.

Cenk Çelik Mühendislik olarak firmamız bünyesinde Buderus ve LG Split Klima (Multi ve Ticari Dahil) klima sistemlerinin satış, montaj, dekontaj, bakım, onarım ve yıllık bakım hizmeti verilmektedir. Firmamız bünyesinde verdiğimiz her hizmet Cenk Çelik garantisi altındadır. 

İşimizi seviyor ve her aldığımız işi kendi işimiz gibi özenle yapıyoruz. Klima satış, montaj, demontaj, bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için; 0352 235 66 67 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıcak su ve Isınma ihtiyacınız için ideal çözüm doğalgazlı Kombi Radyatör sistemidir. Kısa sürede evinizi istediğiniz sıcaklığa getirir, Ekonomik ve Konforlu bir ısınma sağlar. Bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri olarak tesis edilebilir. İyi bir Kalorifer ve Kat Kalorifer Tesisatı için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Kombinin yeri : Daire içi kalorifer tesisatında dengeli bir ısı dağılımı ve banyo ve mutfak gibi mahallerde kullanma sıcak suyunun hızlı bir şekilde elde edilebilmesi için kombinin konacağı yer çok önemlidir.
Tesisat güzergahı : Kombiden radyatörlere kalorifer tesisatı dağıtılırken sıcak suyun en az kayıpla radyatörlere ulaşması , radyatörlerin her tarafının ısınabilmesi gereklidir. Tesisat suyunun kombi ve radyatörler arasında sorunsuz bir şekilde dolaşabilmesi için seçilen güzergah çok önemlidir.
Malzeme ve işçilik kalitesi : Tesisatta kullanılan malzemelerin doğru olması gerekir. Özellikle boru çaplarının uygun seçilmesi ve radyatör bağlantılarının doğru yapılması tesisatın rahat çalışması için önemlidir. Boruların ek yerlerindeki kaynaklar boru çapını daraltmamalıdır.Tesisatta tıkanma veya çap daralması radyatörlerin iyi ısınmasını engeller. İşi ehline yaptırmak verdiğinizin karşılığını almanızı sağlar.


İşte bu aradığınız tüm özellikleri Cenk Çelik Mühendislik ailesi olarak firmamız bünyesinde barındırıyoruz. Kaliteli hizmet ve ürün garantimiz ile hizmetinizdeyiz

Firmamız ısıtma sistemleri için Remeha, Buderus, Vaillant, Viessmann gibi markalarla çalışmaktadır.

Firmamız ısı pompası sistemleri için LG, Panasonic, Restherma, Ciat gibi markalarla çalışmaktadır.

Firmamız Havalandırma sistemleri için Elicent, Dynair gibi markalarla çalışmaktadır.

 

Firmamız alüminyum radyatörler için Risa gibi markalarla çalışmaktadır.

Firmamız Pompa Hidrofor Sistemleri için Ressolar gibi markalarla çalışmaktadır.

Firmamız Güneş Enerji Sistemleri  için Ressolar gibi markalarla çalışmaktadır.